تجهیزات آشپزخانه
خانه / فریزر صنعتی / آخرین قیمت یخچال و فریزر صنعتی در بازار تهران

آخرین قیمت یخچال و فریزر صنعتی در بازار تهران

 آخرین قیمت یخچال و فریزر صنعتی در بازار تهران به راحت با مراجعه به نمایندگیهای فروش این کالا در سطح شهر ها یا با یک جستجوی ساده اینترنتی قابل دستیابی است.

آخرین قیمت یخچال و فریزر صنعتی در بازار تهران

قیمت روز یخچال و فریزر صنعتی درجه یک در فروشگاه هرمزگان

قیمت روز یخچال و فریزر صنعتی درجه یک در فروشگاه هرمزگان

یخچال فریزهای صنعتی در انواع مختلف ایستاده، خوابیده، ویترینی در اندازه های گوناگون و مدلهای متنوع برای استفاده در هتل ها، آشپزخانه ها، رستورانها، فست فودها، سوپر مارکتها، داروخانه ها و فروشگاههای بزرگ مواد غذایی تولید می شوند که با نمونه هایی که مصرف خانگی دارند بسیار متفاوت است و نحوه کار آنها هم به این صورت است که با اجزایی مانند اپراتور و فن های خنک کننده، گرم کننده های ضد برفک و کمپرسورهای با کارایی بالا کار می کنند.

قیمت انواع یخچال و فریزر صنعتی درجه یک در فروشگاه هرمزگان با در نظر گرفتن درجه کیفی محصول، اندازه آن، کارای و برند شرکت سازنده و چند فاکتور دیگر نعیین میشود و این قیمت روز با توجه به نوسانات ارز در بازار دائما در حال تغییر استبنابر این برای اطلاع از آن باید لیست قیمتها را حداقل به صورت هفتگی رصد کرد.

این یخچال ها هوای گرم را به بیرون هدایت میکنند و به این ترتیب فضای داخل یخچال را در دمای پایین نگه می دارند. این محصولات در ایران توسط  کارخانه های متعددی با برندهای متنوع ساخته می شود که در حال حاضر آماده صادرات آنها به سایر کشور های خاورمیانه و تمام نقاط جهان می باشند. نمونه های صادراتی در کیفیتهای بالاتر روانه بازار های تجاری می شود.

بازار خرید و فروش یخچال و فریزر صنعتی خوابیده با بهترین کیفیت در تهران

بازار خرید و فروش یخچال و فریزر صنعتی خوابیده با بهترین کیفیت در تهران

یخچال و فریزر صنعتی یکی از تجهیزاتی است که امروزه در فروشگاههای مواد غذایی بسیار مورد نیاز است به گونه ای که حتی کوچکترین سوپرهای سطح شهر هم از این امکانات استفاده می کنند و بدون آنها بسیاری از مواد مورد نیاز مشتریان را نمیتوانند نگهداری و عرضه کنند.

در این مراکز درب یخچال ها دائما در حال باز پ بیته شدن است و باید به نحوی طراحی شده باشد که با این وجود بتواند دمای داخل یخچال را خنک نگهدارد تا از فساد مواد غذایی جلوگیری شود. متخصیصین کشورمان ابن محصولات را با بهترین مدلها در انواع مختلف تولید کرده اند که نیازهای متنوع مشتریان را برآورده می کند. 

صادرات گسترده یخچال و فریزر صنعتی دو درب به عراق

صادرات گسترده یخچال و فریزر صنعتی دو درب به عراق

یخچال و فریزر صنعتی دو درب فروشی خوب در ایران داشته است و علاوه بر موفقیت در بازارهای داخلی صادرات گسترده یخچال و فریزر صنعتی دودرب به عراق هم در حال حاضر انجام می شود که این به دلیل افزایش کیفیت کالاهای تولید شده توسط مهندسان و صنعتگران داخلی ماهر و چیره دست ایرانی است.

این کالاها توانسته اند برند ایرانی را در بازارهای خارجی هم معرفی کرده و مشتریان متعددی را از کشورهای همسایه از جمله عراق متوجه تولیدات ملی کنند که این موفقیت بزرگ باعث سرازیر شدن سود حاصل از معاملات و فروش آنها به ایران است که سازندگان نمونه ها خودشان هم از این سود بهره می برند و آن را مجددا وارد چرخه تولید کرده و با افزایش کیفیت مواد اولیه به محصول نهایی مرغوبتری دست پبدا میکند که به امید خدا حرف اول را در اقتصاد جهان بزند.

کارخانه تولید یخچال و فریزر صنعتی در ایران

کارخانه تولید یخچال و فریزر صنعتی در ایران 

کارخانه تولید یخچال و فریزر صنعتی خوابیده صادراتی در ایران انواع این یخچالها را در اندازه های متنوع با قبمت های مختلف تولید و روانه بازار می کند. خرید یخچال و فریزر صنعتی در اصفهان کار ساده ای است که با رفتن به مراکز فروش ابن تجهیزات و اطلاع از قیمتهای آنها و کاربرد انواع گوناگون آن امکان پ شذیر است. یخچال فریزر های صنعتی برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی تولید می شود. انواع ایستاده آنها بر اساس سفارش مشتری به صورت تک در و دو درب ساخته می شوند. نمونه های ایستاده با درب شیشه ای برای کاربرد در قنادی ها، کبابی ها و سایر مکانهایی که به ابن نوع از محصول نیاز دارند تولی میشوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: مهیار تاج بخش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127208074
آدرس کانال: RasamSanat_ir@
پست الکترونیکی: rasamsanat1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش یخچال فریزر ایستاده به قیمت عمده

یخچال و فریزرهای ایستاده در مغازه ها و رستوران ها علاوه بر استفاده از سرمایش آنها به نوعی ویترین کالاهای داخل آن ها نیز می باشند. این یخچالهای ایستاده در سایز

دیدگاهتان را بنویسید