تجهیزات آشپزخانه
خانه / هود صنعتی / خرید انواع هود صنعتی بدون دودکش به قیمت عمده

خرید انواع هود صنعتی بدون دودکش به قیمت عمده

هودهای چه از جنس استنلس استیل باشد یا از جنس آلومینیوم آنادایز شده باشد به دو صورت تک جداره یا چند جداره ساخته می‌شوند. قیمت عمده انواع هود صنعتی بسیار مناسب می باشد. در ایران به دلیل عدم الزام استفاده از هود دوجداره و قیمت بالای مترمربع هودهای دوجداره بیشتر از هودهای تک جداره استفاده می‌شود، ولی باید در نظر داشت ساده‌ترین مدل هود، هودهای صنعتی تک جداره است.

خرید انواع هود صنعتی بدون دودکش به قیمت عمده

قیمت انواع هود صنعتی رستورانی در بازار تهران

قیمت انواع هود صنعتی رستورانی در بازار تهرانقیمت انواع هود صنعتی رستورانی به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله اینکه کیفیت ساخت محصول چگونه باشد که وقتی مشتری از آن استفاده می کند رضایت کامل داشته باشد. در هودهای صنعتی تک جداره تنها هوای آشپزخانه از طریق کانال‌های متصل به هود خارج می‌شود و ورود هوا نداریم، ولی در هودهای چند جداره هوای تازه بیرون با درصدی از هوای خنک در قسمت جلویی هود وارد آشپزخانه شده که هم به‌صورت پرده هوا عمل نموده و هم باعث سرعت عمل در تخلیه حرارت، دود و چربی از طریق هود خواهد شد، همچنین از انتشار دود و حرارت در فضای آشپزخانه جلوگیری خواهد نمود که در کاهش هزینه برق جهت خنک کردن، ورود هوای تازه و خروج هوا تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

خریدار عمده هود صنعتی دست دوم در کشور

خریدار عمده هود صنعتی دست دوم در کشورتقسیم‌بندی هودها بر اساس فنّاوری ساخت آن: ۱- هودهایی که واحدهای آن با جوش و پرچ به هم متصل می‌شوند. ۲- هودهایی که واحدهای آن با پیچ و مهره به هم متصل می‌شوند. باید دقت نمود استفاده از هودهایی که با پیچ و مهره به یکدیگر متصل می‌گردد مزایای فراوانی دارد و امکان اضافه یا کم نمودن راحت واحدهای هود روی خط پخت و یا بازنمودن هودها و نصب آن‌ها در محل دیگر به دلیل جابجایی رستوران امکان‌پذیر هست. درصورتی‌که در هودهایی که با جوش و پرچ ساخته‌شده و به یکدیگر متصل می‌گردند چنین امکانی وجود نخواهد داشت و درزمانی که بخواهیم رستوران را توسعه دهیم و یا به دلیل استیجاری بودن برخی از رستوران‌ها از محل فعلی بازنموده و در جای دیگر مستقر نماییم ساختار خود را ازدست‌داده، خراب شده و دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود.

تولید انواع سیستم های تهویه هوا صنعتی در کشور

تولید انواع سیستم های تهویه هوا صنعتی در کشورهودها در ارتفاع حداقل ۲ متر از کف تمام‌شده نصب می‌گردند و ارتفاع خود هود نیز به‌صورت استاندارد ۵۰ سانتی‌متر هست، لذا با در نظر گرفتن ارتفاع ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متری کانال بالای هودهای صنعتی (با توجه به cfm محاسبه‌شده) حداقل ارتفاع برای یک آشپزخانه صنعتی از کف تمام‌شده تا سقف تمام‌شده ۲، ۵ متر هست. خرید هود صنعتی باقدرت وبا قیمت هود صنعتی آشپزخانه بسیار مناسب است. فروشنده هود خانگی به فروش هود صنعتی می پردازد. شرکت های مختلف با استفاده از جدیدترین فنّاوری روز دنیا توانایی ساخت هود صنعتی آشپزخانه با ارتفاع ۳۰ سانتی‌متر را دارا هست که در آشپزخانه‌های صنعتی که ارتفاع کمتر از ۲.۵ رادارند مورداستفاده قرار می‌گیرند ولی باید دقت نماییم از حالت استاندارد خارج بوده ولی می‌تواند راه‌حلی برای معضل ارتفاع کم آشپزخانه مذکور باشد. هودهای صنعتی دیواری در ابعاد مختلفی ساخته می‌شوند ولی باید دقت نماییم ارتفاع استاندارد هود ۵۰ سانتی‌متر و عرض آن ۱۲۰ سانتی‌متر و طول آن بسته به خط پخت متغیر خواهد بود. ابعاد هودهای صنعتی مرکزی نیز متفاوت می‌باشند.

بزرگترین واحد خرید و فروش هواکش خانگی بدون دودکش در اصفهان

بزرگترین واحد خرید و فروش هواکش خانگی بدون دودکش در اصفهانمکان‌هایی که نیاز به هود صنعتی آشپزخانه هست و در واقع در بخش‌های پخت و اتاق شستشوی ظروف کوچک می‌بایست هودهای صنعتی نصب گردد. در بخش پخت، تجهیزات آشپزخانه صنعتی که در زیر هود قرار می‌گیرند عبارت‌اند از: دیگ‌های دوجداره پخت برنج، دیگ‌های دوجداره پخت خورشت، تابه گردان، اجاق‌های چهار شعله بردار، سه ردیفِ و چهار ردیف‌های زمینی، سرخ‌کن‌های صنعتی، کاملی آن یا کاملی ، کباب‌پزهای سنتی و کباب‌پزهای صنعتی یا ریلی و تجهیزات پخت غذای فوری و غیره. در بخش شستشوی ظروف کوچک، تجهیزات آشپزخانه صنعتی که در زیر هود قرار می‌گیرند عبارت‌اند از: ماشین‌های ظرف‌شویی صنعتی هود تایپ، ماشین ظرف‌شویی صنعتی ریلی یا خودکار و در بعضی از مواقع ماشین‌های ظرف‌شویی صنعتی ۵۴۰ بشقاب در ساعت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: مهیار تاج بخش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127208074
آدرس کانال: RasamSanat_ir@
پست الکترونیکی: rasamsanat1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده هود صنعتی بی صدا و با قدرت در اصفهان

داشتن یک هود صنعتی بی صدا و با قدرت بالا در هز آشپزخانه ای امر ضروری می باشد. این محصول بو و چربی موجود در آشپزخانه از می گیرد. هود صنعتی فروش عمده طرفداران بسی

دیدگاهتان را بنویسید