تجهیزات آشپزخانه
خانه / سیخ شور / مراکز تولید سیخ شور با قیمتی ارزان در اصفهان

مراکز تولید سیخ شور با قیمتی ارزان در اصفهان

یکی از کارهای وقت گیر و سخت در شستن وسایل سیخ کباب می باشد. شستشوی سیخ باید به نحوی باشد که به طور کامل تمیز شده و اثری از کثیفی روی آن نباشد همچنین شستشوی آن به صورت تکی بسیار وقت گیر است و زمان زیادی باید صرف آن شود.

طراحی این محصول به نوعی است که  در حدود ۲۰ دقیقه می توان نزدیک به ۵۰۰ سیخ را از کثیفی کباب و جوجه تمیز کند. سرعت شستشوی بالا آن باعث شده تا مشتریان را جذب خود کند.

با تکنولوژی پیشرفته و وجود متخصصان ایرانی مراکز تولیدی سیخ شور در کشور و همچنین شهرهای بزرگ ایران همچون اصفهان، تهران و مشهد مشاهده می شود که در زمینه تولید سیخ شور فعالیت چشم گیری دارند و آن را با قیمتی مناسب و پایین  به بازار عرضه می کنند.

مراکز تولید سیخ شور با قیمتی ارزان در اصفهان

قیمت روز سیخ شور اتوماتیک در بازار روز

قیمت روز سیخ شور اتوماتیک در بازار روزامروزه شستشوی سیخ در رستوران ها کار طاقت فرسایی است و همچنین علاوه بر وقت گیر بودن آن ممکن است باعث صدمه دیدن دست کارکنان رستوران شود. 

این دستگاه کاملا اتوماتیک بوده و شستشوی آن نیازی به دخالت دست انسان ندارد. استفاده از سیخ شور در آشپزخانه ها و رستوران ها باعث صرفه جویی در مصرف آب هم شده است. 

قیمت سیخ شور در بازار روز بستگی به توانایی شستشوی دستگاه در هر دقیقه است این دستگاه ها با توجه به نوسانات اخیر قیمت متغیری دارد و معمولا مانند هر دستگاه دیگر یک قیمت ثابت را شامل نمی شود اما برای مطلع شدن از قیمت روز دستگاه سیخ شور اتوماتیک می توانید به سایت های خرید و فروش دستگاه های صنعتی مراجعه نمایید تا از قیمت روز آن با خبر شوید.

صادرات گسترده سیخ شور با بسته بندی مناسب به امارات

صادرات گسترده سیخ شور با بسته بندی مناسب به اماراتطراحی خلاقانه وکاربرد سیخ شور باعث شده تا در بسیاری از مکان های شلوغ که مشتری های زیاد دارند قابل استفاده باشد.

این دستگاه از بدنه استیل می باشد که به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی شود.

این دستگاه با توجه به کاربرد آن در کشور های دیگر نیز طرفداران خود را دارد. در کشور ما متخصصان ایرانی با توجه به نیاز  ایجاد شده شروع به طراحی دستگاه سیخ شور کرده اند .کارخانه های تولیدی زیادی در زمینه تولید دستگاه سیخ شور صادراتی با رعایت اصول بین المللی فعالیت خود را به صورت مستمر انجام می دهند. کیفیت عالی این دستگاه باعث شده تا به صورت انبوه به کشورهای دیگر صادر شود. این دستگاه ها با بسته بندی مناسب به کشور امارات صادر شده و باعث رونق اقتصاد کشور می شود.

مراکز خرید و فروش سیخ شور حلزونی در اصفهان

مراکز خرید و فروش سیخ شور حلزونی در اصفهاندر مراکزی که پخت کباب به صورت مداوم انجام می شود تمیزی و بهداشت سیخ یکی از الویت ها است. برای سهولت در شستن سیخ و همچنین صرفه جویی در مصرف آب و انرژی راهکاری که می توان برای آن در نظر گرفت فروش سیخ شور حلزونی است که در بازار با فروش خوبی مواجه شده است.

مراکز خرید و فروش این دستگاه که به راحتی  قابل دسترس است در تمامی شهرها قابل مشاهده است در شهر اصفهان هم با توجه به نیاز متقاضیان این محصول فروش بالایی دارد. مراکز خرید و فروش سیخ شور حلزونی در سطح شهر اصفهان وجود دارد که با قیمتی مناسب آن را به خریدار سیخ شور خود عرضه می کند.

کارخانه تولید سیخ شور درجه یک با قیمتی مناسب در اراک

کارخانه تولید سیخ شور درجه یک با قیمتی مناسب در اراکیکی از تجهیزاتی که امروزه ابداع شده است سیخ شور اتوماتیک است که وظیفه آن بالا بردن سرعت، بهداشت در شستشو است. 

اراک جز شهر های برتر تولید کننده دستگاه های صنعتی می باشد که تولید دستگاه سیخ شور در کارخانه های تولیدی این شهر با کیفیت درجه یک انجام می شود. تولید انواع سیخ شور با طراحی متنوع در کارخانه های تولیدی اراک انجام شده و پس از تولید با قیمتی مناسب در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

سیخ شور اتوماتیک تولیدی انبوه در کشور دارد که با استقبال زیادی مواجه شده است و قیمت مناسب آن باعث خرید مشتریان برای مکان های صنعتی شده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: مهیار تاج بخش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127208074
آدرس کانال: RasamSanat_ir@
پست الکترونیکی: rasamsanat1@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید